Sondazh 2017 - Celulari me i mire mbi 500 euro
Lajmet e fundit

[Sondazh 2017] Shqiperia voton per Samsung Note 8

Sondazh 2017

Kategoria: Celular me i mire mbi €500

Ne kategorine me te rendesishme, rezultati eshte befasues deri ne nje pike. Te gjithe prisnim nje beteje koke me koke midis Samsung dhe iPhone por nuk prisnim nje diference kaq te madhe midis modelit Note 8 dhe iPhone X. Me poshte renditja e plote e 5 vendeve te para.

Samsung Note 8 me 45.5% te votave

iPhone X me 28.9% te votave

OnePlus 5T me 8.9% te votave

Huawei Mate 10 Pro me 6.5% te votave

Lg V30 me 2.7% te votave

Gjithsej numri i votave ishte me shume se 400 dhe sic mund te verejme gati gjysma e tyre preferojne Samsung-un ne krahasim me Apple. Do arrij Apple te ndryshoje preferencat e shqiptareve ne vitin e ardhshem? 

Na ndiqni edhe gjate ketij viti plot me surpriza te reja.

ose.al – Shtepia e Teknologjise 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.