Sondazh 2017 - Celulari me i mire nen 200 euro
Lajmet e fundit

[Sondazh 2017] Shqiperia voton per Samsung A3 (2017)

Sondazh 2017

Kategoria: Celular me i mire nen €200

Ne kategorine e celulareve ekonomik, fitues shpallet perseri Samsung me modelin e tij A3 2017. Samsung ne kete kategori mbledh me shume se 57% te votave. Me poshte renditja e plote e 5 vendeve te para.

Samsung Galaxy A3 (2017) me 57.7% te votave

Xiaomi Redmi 4X me 10.7% te votave

Huawei P8 Lite (2017) me 9.8% te votave

Vernee X me 3.8% te votave

Bluboo S8 Plus me 3.2% te votave

Gjithsej numri i votave ishte me shume se 300 dhe sic mund te verejme me shume se gjysma e tyre preferojne Samsung-un ne krahasim me Xiaomi ose Huawei. Do arrij keto dy shoqeri te ndryshojne preferencat e shqiptareve ne vitin e ardhshem? 

Na ndiqni edhe gjate ketij viti plot me surpriza te reja.

ose.al – Shtepia e Teknologjise 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.