top 5 smartwatch korrik 2017
Lajmet e fundit

[MARS 2019] Smartwatch ⌚ : 2 me te miret me çmim nën 40$

Me poshte sjellim listen e 2 smartwach me te mire poshte 40$ – Mars 2019. Klikoni tek fotografia e artikullit për ta blerë smartwatchin e preferuar online.

Kujdes (!!) nese vendosni te blini nje artikull, sigurohuni qe te jete kompatibel me versionin Android ose iOS te celularit tuaj.

Shtëpia e teknologjisë do vendosi tek çdo artikull versionin më të ulët që funksionon me smartwatchin. Kujtojme gjithashtu se çdo artikull funksionon duke shkarkuar aplikacionin perkates ne Play Store per sistemet Android dhe App Store per sistemet iOS.

Smartwatch: 2 me te miret me çmim nën 40$ – Mars 2019:

 #1 Cacgo K89: Kushton me pak se 40$

Me te vertete elegant dhe me shume funksione. Funksional me sistemin operativ Android 4.3 e siper dhe iOS 7.0 e siper (!). Ekrani rrethor prej 1.2″ ka rizolucion 240 x 240 pixel. Bateria mund të zgjasi deri në 4/5 ditë ndërsa nevojiten vetëm 2 orë për ta karikuar në 100%.

Bluetooth 4.0RAM 128 MBROM 64 MBEkran IPSBateria 300 mAh – Material çelik i paoksidueshem.

 

#2 KingWear GV68: Kushton me pak se 40$

Smartwatch sportiv dhe me shumellojshmeri ngjyrash. Funksional me sistemin operativ Android 4.4 e siper dhe iOS 8.0 e siper (!). Ekrani katror është prej 1.54″ dhe ka rizolucion 240 x 240 pixel. Në stand-by mund të durojë deri në 7 ditë por duke e përdorur normalisht nuk do keni probleme të kaloni ditën.

 

Bluetooth 4.0RAM 32 MBRom 32 MB – Rezistent nga uji dhe pluhurat IP68 – Ekran TFT – Bateria 360 mAh – Material Silikon.

.copyright© ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.