top 5 smartwatch korrik 2017
Lajmet e fundit

⌚ Smartwatch ⌚ : Top 3 – Korrik 2017 me çmim nën 50 € • ose.al

Smartwatch: Top 3 – Korrik 2017:

Me poshte sjellim listen me Top 3 Smartwatch – Korrik 2017 qe kushtojne me pak se 50 €.

[ms_alert icon=”fa-exclamation-triangle” background_color=”#f5f5f5″ text_color=”” border_width=”0″ border_radius=”0″ box_shadow=”no” dismissable=”no” class=”” id=””]Kujdes (!!) nese vendosni te blini nje artikull, sigurohuni qe te jete kompatibel me versionin Android ose iOS te celularit tuaj. Shtëpia e teknologjisë do vendosi tek çdo artikull versionin më të ulët që funksionon me smartwatchin[/ms_alert]

Kujtojme gjithashtu se çdo artikull funksionon duke shkarkuar aplikacionin perkates ne Play Store per sistemet Android dhe App Store per sistemet iOS.

 #1 Cacgo K89: € 44,55

Me te vertete elegant dhe me shume funksione. Funksional me sistemin operativ Android 4.3 e siper dhe iOS 7.0 e siper (!). Ekrani rrethor prej 1.2″ ka rizolucion 240 x 240 pixel. Bateria mund të zgjasi deri në 4/5 ditë ndërsa nevojiten vetëm 2 orë për ta karikuar në 100%.

Bluetooth 4.0RAM 128 MBROM 64 MBEkran IPSBateria 300 mAh – Material çelik i paoksidueshem.

smartwatch cacgo-foto

gearbest

#2 A9 Smart Watch: € 47,37

Pamje futuristike qe nuk i le asgje per te deshiruar një smartwatch-i me çmime mbi 150€. Funksional me sistemin operativ Android 4.3 e siper dhe iOS 7.0 e siper (!). Ekrani katror është prej 1.51″ dhe ka rizolucion 240 x 240 pixel. Në stand-by mund të durojë deri në 120 orë por duke e përdorur normalisht nuk do keni probleme të kaloni ditën.

Bluetooth 4.0RAM 128 MBRom 32 MB –  Rezistent nga uji dhe pluhurat IP67 – Ekran TFT – Bateria 350 mAhMaterial Alumin

 

smartwatch a9-foto

gearbest

 

#3 KingWear GV68: € 46,46

Smartwatch sportiv dhe me shumellojshmeri ngjyrash. Funksional me sistemin operativ Android 4.4 e siper dhe iOS 8.0 e siper (!). Ekrani katror është prej 1.54″ dhe ka rizolucion 240 x 240 pixel. Në stand-by mund të durojë deri në 7 ditë por duke e përdorur normalisht nuk do keni probleme të kaloni ditën.

Bluetooth 4.0RAM 32 MBRom 32 MB – Rezistent nga uji dhe pluhurat IP68 – Ekran TFT – Bateria 360 mAh – Material Silikon.

kingwear smartwach foto

gearbest

 

.copyright© ose.al

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

2 thoughts on “⌚ Smartwatch ⌚ : Top 3 – Korrik 2017 me çmim nën 50 € • ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.