Celulare Lajmet e fundit

Si funksionon fotokamera ONEPLUS 7 PRO ? Shihni videon interesante

Zack nga kanali YouTube “Jerryrigeverything” eshte kthyer me nje tjeter video te OnePlus 7 Pro, por kete here ne vend qe ta torturoje, ai vendosi te zbuloje diçka mjafte interesante. Duke mundesuar nje shikim ne anen e pasme tashme trasparente, Zack na tregon se si funksionon fotokamera OnePlus 7 Pro dhe motorri i saj.

Video Si funksionon fotokamera OP 7 Pro:

 

 

Rezultati eshte mjaft interesant dhe na mundeson te shohim realisht nese kjo teknologji eshte e besueshme apo jo. Shihet qarte qe fotokamera, e ndodhur ne pjesen e siperme te ceularit dhe pas ekranit, ngrihet ngadale nga nje motorr teper i vogel i ndodhur ne pjesen e poshtme te saj. Pyetja qe lind eshte: cila do te jete influenca qe funksionimi i ketij motorri sjell mbi konsumin e baterise? Kesaj pyetje do ti jepet pergjigje vetem ne muajt ne vazhdim, kur OnePlus 7 Pro te dorzohet bleresve te pare qe do ta recensojne. Le te presim.

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.