apple wallpaper-android wallpaper-shkarkoni foto HD falas-celular-wallpaper-Shtëpia e teknologjisë
Lajmet e fundit

Shkarkoni foto HD për celularin tuaj • Java 1° • 21/06/17

Duke filluar nga data e sotme “Shtëpia e teknologjisë” do fillojë të publikojë një herë në javë një artikull mbi imazhet/fotot më të bukura në internet që mund ti përdorni për sfondin e celularit tuaj. Nuk ju ngelet gjë tjetër që çdo javë të kaloni nga website ynë dhe të shkarkoni foto HD dhe imazhe spektakolare. Fotot do karikohen direkt në faqen tonë personale në Cloud. Çdo javë do karikojmë foto me tema të ndryshme. Sot të gjitha fotot (reale dhe abstrakte) kan të bëjnë me natyrën. Kemi vendosur të karikojmë fotografitë tek www.mega.nz

Mega ofron të gjithë klientëve të saj 50GB falas ku mund të karikoni në mënyrë automatike të gjitha fotografitë e celularit tuaj. Mega ka dhe aplikacionet e saj në Apple Store, Google Play Store, Windows Phone Store dhe BlackBerry World. Nuk është e nevojshme që të regjistroheni për të shkarkuar fotot por 50GB falas mund të ju hyjnë në punë për shumë gjëra (file, video, foto, programe etj.)

app android windowsphoneapp_blackberry_world

Për të shkarkuar të gjitha fotot e kësaj jave klikoni tek ikona e mëposhtme:

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.