op 6 kater
Celulare Lajmet e fundit

Shitjet e OnePlus 6? Kompania ka një rekord të ri!

Shitjet e OnePlus: OnePlus ka shitur një milion OnePlus 6 në vetëm 22 ditë. Ky celular është pajisja e kompanisë që ka arritur këtë moment historik në më pak kohë. OnePlus 5 dhe OnePlus 5T kishin kaluar rreth tre muaj. Një hap i rëndësishëm përpara për prodhuesin e vogël kinez dhe një konfirmim i mirësisë së pajisjes.

Sigurisht, ende nuk ka shifra që mund të shqetësojnë “bosat” e tregut si Samsung, Apple dhe Huawei, por suksesi i OnePlus është i pamohueshëm.

shitjet e oneplus 6

Vetëm pak ditë më parë morëm shenja të tjera të periudhës veçanërisht favorizuese të OnePlus. Edicioni i kufizuar i Silk White i OnePlus 6 shitet në më pak se 24 orë (për ata që e kanë humbur atë, pjesa e dytë është ende e disponueshme pas pothuajse 48 orësh), ndërsa kufjet Wireless Bullets u shitën në Evropë në vetëm tre minuta.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.