Celulare Lajmet e fundit

SHARP nderhyn ne tregun e smarpthone me AQUOS S3

Nje nga kompanite me te famshme te dispozitivev elektronik ka vendosur me ne fund te investoje seriozisht ne tregun e smartphone. Behet fjale per kompanine Sharp, e cila se shpejti do te prezantoje celularin Aquos S3.

Behet fjale per nje celular me design modern mjaft te ngjashem me ate te iPhone X. Aq sa adhuruesit e “molles” mund ta quajne thjeshte nje kopjim.

Ekrani i Aquos S3 do te jete thuajse pa korniza, me “gadishullin” karakteristik ne pjesen e siperme ku do te gjenden sensoret fotografik dhe te ndriçimit. Nuk dihen akoma shume informacione mbi karakteristikat teknike kryesore, per te cilat do t’ju perditesojme ne vazhdim.

Foto Sharp Aquos S3:

sharp

sharp

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.