doogee
Celulare Lajmet e fundit

Samsung SM-G888 është kodi sekret i Galaxy X “elastik”

Kemi folur kaq shumë për smartfonin fleksibël të Samsung, dhe mendohet se emri i tij është i ashtuquajturi Galaxy X.

Nëse keni ndjekur serinë e thashethemeve që është zhvilluar rreth pajisjes, ju do të dini se emri i tij është lidhur shpesh me numrin e modelit SM-G888, me disa prapashtesa shtesë për variante.

Sot ky kod u shfaq në faqen e internetit të Samsung Korea, që tregon se SM-G888 ekziston aktualisht.

Informacionet shtesë nuk ndihmojnë në asnjë mënyrë për të krijuar një korrelacion domethënës ndërmjet kodit, emrit tregtar dhe karakteristikave aktuale të pajisjes.

SM-G888-samsung galaxy x-foto imazhe

Me pak fjalë, i vetmi lajm i vërtetë është se ka një smartphone Samsung me kodin SM-G888 (mbaron me N, i cili identifikon pajisjet për tregun e Koresë së Jugut), dhe ka konfirmuar tashmë Wi-Fi Aleanca dhe Bluetooth.

samsung galaxy x-foto-website imazhe

Natyrisht, një konfirmim më shumë është më mirë se më pak, por duke pasur parasysh se pajisja duhet të paraqitet në fillim të vitit 2018 shpresojmë që informacionet të shtohen gjithmonë e më shumë.

ose.al – shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.