Celulare Lajmet e fundit

SAMSUNG GALAXY J8 ekskluzive skeda teknike, shihni surprizen!

Vjen nje informacion shume i rendesishem nga Samsung mbi skeden tekinke te celularit te rradhes ne serine Galaxy J. Kjo seri dihet qe eshte ajo me pak e kushtueshmja e kompanise koreane. Samsung Galaxy J8 ekskluzive ka diçka qe Galaxy A8 nuk e kishte. Sistemi operativ i fabrikes do te jete: Android 8.0 Oreo.

Kodi i dispozitivit eshte Samsung SM-J720F. Perveç sistemit operativ Android O, ai do te kete edhe 4 GB RAM. Proçesori do te jete Exynos 7885 mjaft performant. Nderkohe qe le pak per te deshiruar memoria ROM prej vetem 32 GB.

Ne pjesen e pasme do te kete nje fotokamer 12 MP, ndersa fotokamera selfie do te jete prej 8 MP. Ekrani prej 5.5” do te jete HD 720p, megjithese shpresohet qe Samsung te ndryshoje projektin ne Full HD 1080p.

Samsung Galaxy J8 ekskluzive skeda teknike:

samsung galaxy j8 ekskluzive

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.