10 samsung galaxy J7+ foto
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Galaxy J7+ : në internet dalin imazhet e para

Ne tashmë e dimë se një version i Samsung Galaxy J7 (2017) me kamera të dyfishtë do dali në tregun ndërkombëtar dhe do të quhet Samsung Galaxy J7+. Ne gjithashtu e dimë se do të dali zyrtarisht së shpejti, me Tailandën që do të bëhet tregu i parë për ta marrë atë. Dhe tani, disa imazhe dhe video të celularit kanë dalur në internet, duke na dhënë një pamje të qartë të dizajnit të saj.

 

 

Disa nga karakteristikat kryesore të telefonit përfshijnë CPU-in okta-core, ekranin 5.5″ me rezolucion Full HD, 4GB RAM dhe 32GB memorie dhe një bateri prej 3.000mAh. Konfigurimi i kamerës është 13MP + 5MP në anën e pasme dhe 16MP në pjesën e përparme.

Samsung Galaxy J7 + gjithashtu do të shfaqë një buton të dedikuar për Bixby në të majtë. Asnjë informacion nuk kemi mbi çmimin e celularit.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “Samsung Galaxy J7+ : në internet dalin imazhet e para

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.