samsung galaxy j7 duo-skeda-foto
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Galaxy J7 Duo | Skeda Teknike | Foto | Çmimi

Disa orë pas rrjedhjes së fundit të lajmeve, Samsung ka zyrtarizuar smartphone-in e ri. Samsung Galaxy J7 Duo konfirmon praktikisht të gjitha specifikimet teknike të paraqitura gjatë orëve të fundit. Celulari do të jetë i disponueshëm në Indi duke filluar nga nesër, më 12 prill 2018, me një çmim prej rreth 210 euro.

 Samsung Galaxy S9 Plus – Skeda Teknike

Samsung Galaxy J7 Duo : Skeda teknike

Ekran 5.5″ Super AMOLED me rezolucion HD (1280×720 piksele)

SoC Exynos 7870

4GB memoria RAM

32GB memorie të brendshme të zgjerueshme nëpërmjet mikro SD slot deri në 256GB

Kamera e pasme e dyfishtë 13 + 5MP (f / 1.9)

Kamera e përparme 8MP (f / 1.9)

Lidhshmëria: Bluetooth v4.2, WiFi 802.11 a / b / g / n / ac 2.4G + 5GHz, VHT80

3000 mAh bateri

Përmasat: 153.5 mm x 77.2 mm x 8.1 mm

Porta USB 2.0

Sistemi operativ: Android Oreo 8.0

Samsung Galaxy J7 Duo : Foto

 samsung galaxy j7 duo-foto1

samsung galaxy j7 duo-foto2

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.