galaxy a5 2018
Lajmet e fundit

Samsung Galaxy A5 2018 shfaqet per here te pare ne foto render • ose.al

Seria A e Samsung eshte nje nder me te shiturat ne tregun boteror. Galaxy A5 2018 do te dale ne treg ne muajt e pare te vitit te ardhshem.

I gjate, thuajse pa korniza dhe shume i bukur. Parashikimet e para konfirmojne vendimin e Samsung per te pajisur me “Infinity Display” edhe smartphonet e fashes se mesme.

Nuk ka akoma shume informacione mbi serine A te Samsung ne versionet e vitit 2018. Por gjate dites se sotme ne forumet teknologjike te botes filluan te qarkullojne disa foto-render qe tregojne cila do te jete forma e Galaxy A5 2018.

galaxy a5 2018

galaxy a5 2018

Siç mund te vihet re, ne foto duket qarte qe seria A do te kete me shume mundesi ekranin “Infinity Display“.

Per fat te keq akoma nuk ka informacione te sakta mbi kapacitetet teknike te celulareve. Por ajo mund te konfirmohet deri tani eshte aspekti estetik i tyre, mjaft i bukur.

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

One thought on “Samsung Galaxy A5 2018 shfaqet per here te pare ne foto render • ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.