android 9 samsung
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Galaxy A10 mund te jete i pari me 😍😍

Ndërkohë që celularet me lexuesit e gjurmëve të gishtërinjve nën ekran kanë qenë në rritje këtë sezon, është paksa e habitshme pse nuk eshte akoma tek modelet TOP. Kjo është arsyeja pse lexuesi i gjurmëve të gishtave Samsung është duke pritur me padurim, dhe duket se ne mund ta shohim atë së pari në një smartphone të serive A të quajtur Samsung Galaxy A10.

Si për disa burime të industrisë të cituara nga PhoneArena, Samsung do të nxjerrë smartfonin e parë të lexuesit të gishtave nën ekran me Samsung Galaxy A10. Natyrisht, gjigandi korean ka ndalur tundimin për të përdorur një sensor optik deri tani dhe kjo do të ishte pajisja e parë për të provuar një sensor në ekran. Përveç këtij informacioni të ri, Samsung Galaxy A10 është një pajisje e panjohur deri me tani.

Celularet e fundit me sensorin mbrapa?

Megjithatë, burimi kishte zbuluar më parë se Samsung do të shpallte një celularësh Snapdragon 845-powered Galaxy A dhe Galaxy A10 mund të jetë shumë e njëjta pajisje. Kjo për shkak se Galaxy A8 ka Snapdragon 710. Megjithatë, kjo është thjesht spekulim. Të gjitha të tjerat duke përfshirë lançimin e Galaxy A10 janë ende një mister, por nëse do të parashikonim, ne presim lirimin e pajisjes muajin e ardhshëm, ndoshta në të njëjtën kohë si seria e re Galaxy M.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.