Samsung Dex-detaje-karakteristika-oferta
Lajmet e fundit PC

😍 Samsung DeX 😍 në ofertë tek Amazon! Mos e humbisni

Kërkoni të trasferoni celularin tuaj në një PC? Nëse keni Galaxy S8 dhe S8 Plus kjo gjë është e mundur. Samsung DeX është një bazë që ju lejon të “transformoni” Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8 Plus (⚡kini kujdes, nuk është në përputhje me ndonjë pajisje tjetër⚡) në një PC. 😍 Samsung Dex  😍 është në dispozicion në Amazon me një çmim shumë më interesant se zakonisht . Tani ju mund të merrni në shtëpi për vetëm 91.29 euro me transport falas, nëse jeni të regjistruar tek Amazon Prime.

 

Lidhja realizohet në sajë të portës USB të tipit-C. Kablli transmeton përmbajtjen e smartphonit në monitorin e jashtëm të pajisur me HDMI. Sigurisht mund të lidhni edhe mouse dhe tastierë, kështu që të keni gjithçka që ju nevojitet për një përdorim të vërtetë.

 

Karakteristikat: Samsung DeX

 

😍Samsung Dex😍 ofron një portë 100 Mbps Fast Ethernet dhe dy porta me standarde USB 2.0. Mund të lidhim tastierë, mouse, USB ose hard disk. Nuk kemi jack 3,5 mm, audio transmetohet tek monitori nëpërmjet kabllit HDMI.

Ky është një produkt spektakolar, me shumë pak probleme në pajtueshmërinë e aplikacioneve. Nëse kërkoni një PC për shtëpinë tuaj kjo zgjidhje është perfekte. Samsung Dex Station, në dispozicion nga prilli me çmimin 149.99 euro, aktualisht shitet në Amazon për 91.29 EUR. Klikoni tek linku i mëposhtëm për të mos humbur ofertën.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “😍 Samsung DeX 😍 në ofertë tek Amazon! Mos e humbisni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.