Samsung Developer Conference
Lajmet e fundit

Samsung Developer Conference – Live video

Asnjëherë më parë ka Samsung Developer Conference ka stimuluar kuriozitetin e entuziasmin e të gjithëve . Ngjarja e madhe e organizuar nga kompania e Koresë së Jugut do të hapë dyert e saj sot në San Francisco në orën 10:00 lokale – në Shqipëri do të jetë 19:00, dhe ju mund të ndiqni atë LIVE STREAMING për të gjetur të gjitha lajmet. Nuk ka asnjë dyshim se pritja më e madhe ishte rreth smartphonit të përthyeshëm folur për vite tani, gati për të bërë debutimin e tij në vrojtim për të lejuar zhvilluesit të fillojnë të punojë mbi përmbajtjen e aplikacioneve.

Në veçanti, Samsung synon të përqendrohen në këtë moment në aspektet e programeve (pala hardware ne ndoshta do të presim edhe disa muaj), duke siguruar mjetet për të fillojë Apps programimit dhe më shumë.

Samsung Developer Conference gjithashtu do të fokusohet në Beta Android 9.0 Pie për Galaxy S9 dhe Galaxy UX të ri, si dhe në funksionalitetin Bixby: në rrjedhën e konferencës ne do të dimë më shumë në shikuesin e ardhshëm AR dhe Whare projekt Samsung Next.

Këtu është lidhja për të ndjekur ngjarjen drejtpërdrejt sonte që ndër të tjera do kemi ndërhyrjen e Presidentit dhe CEO i Samsung Mobile DJ Koh.

Video Samsung Developer Conference 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.