android oreo-android nougat 7.0
Celulare Lajmet e fundit

Samsung Android Oreo – Ja datat për Galaxy A3, A5, A7 etj

Samsung Android Oreo është tashmë dorëzuar në disa smartfonina brenda dhe jashtë shteti. Megjithatë, Samsung ka një numër smartfonësh që ende presin të shijojnë versionin e fundit të Google, shumica e të cilave janë pjesë e kategorisë së mesit dhe mbeten të braktisur, ndërsa pjesa tjetër do të fillojë të marrë përditësimin nga muaji i ardhshëm.

Sipas Samsung Turkey, Samsung tashmë ka bërë publike listën e smartfonëve që do të marrin Android 8.0 Oreo. Më poshtë lista e celularëve dhe datave :)!

Samsung Android oreo-data

Vlen të përmendet se ky informacion është konsideruar në tregun turk, megjithatë, sapo përditësimet e referuara fillojnë të shpërndahen në vend, nuk duhet të duhet shumë ditë për të goditur edhe Shqipërinë. 

ose.al – shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.