sa kushton Nokia 210 foto
Celulare Lajmet e fundit

Sa kushton Nokia 210 [ZYRTARE]

Duke vazhduar vendosmërinë e saj për të vendosur telefona të shpejt dhe te lire Android në duart e sa me shumë personave, HMD Global, pervec celulari premiumin Nokia 9 PureView ka nisur një seri smartphonesh duke përfshirë Nokia 1 plus, Nokia 4.2 dhe Nokia. Ndërsa këto pajisje duhet të dalin akoma ne treg, Nokia lëshoi ​​gjithashtu një telefon me karakteristika për ata që kanë nevojë për një telefon të dytë me vetëm opsionin bazë të internetit. Mirëpresim telefonin Nokia 210 me funksion baze dhe themelore per jetese :)! Por sa kushton Nokis 2210? Le ta zbulojme se bashku

Nokia 210 sipas HMD Global është një është ndërtuar për të mos u prishur me, falë guaskës së saj të qëndrueshme polikarbonate që ndihmon në mbrojtjen gjate renies dhe goditjeve. Është një telefon me madhësinë e një pëllëmbë dhe është në dispozicion në opsion me ngjyrë të kuqe dhe gri.

sa kushton Nokia 210 foto1

Nokia 210 – jemi kthyer disa vite mbrapa ne kohe

Nokia 210 vjen me një ekran QVGA me 2.4 inç me MediaTek MT6260A nën kapuçin, ndërsa drejton sistemin operativ Nokia S30 + me UI të përmirësuar, dizajn i ri i ikonave që përputhet me dizajnin e ri energjetik. Nokia 210 posaçërisht merr një sensorë të pasmë VGA të kamerës me një blic të LED-it, dhe më e rëndësishmja, merr një bateri 1,020mAh e cila kompania pretendon të mund t’ju mbaj celularin te ndezur deri në 20 ditë.

Sa kushton Nokia 210

Pajisja mbështet opsione të ndryshme lidhjesh si GSM 900/1800, Dual SIM dhe kështu një përdorues mund të hyjë në internet nëpërmjet Opera Mini ndërsa aplikacionet e tjera janë të disponueshme nëpërmjet App Store-it të përfshirë. Por sa kushton Nokia 210?

Pajisja do të dali në fillim të marsit me nje çmim prej vetëm 35 dollarë

Artikull i shkruar nga Shtepia e Teknologjise – ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.