sa kushton memoria SD card samsung1
Lajmet e fundit

[OFERTE] Ja sa kushton memoria SD card Samsung?

Jeni duke kerkuar nje memorie SD card per celularin tuaj? Ja sa kushton memoria SD Samsung. Ne menyre ekskluzive ju mund ta gjeni tek dyqani me i famshem online ne Bote: AliExpress. Dergesa per ne Shqiperi eshte falas por do ju duhet me shume se 2/3 jave kohe qe malli te arrije. Nuk duhet te keni problem me doganen nese bleni versionin 32/64GB meqe çmimi nuk eshte shume i larte.

Sa kushton memoria SD card?

Çmimi i memorieve SD ka rene shume kohet e fundit. Mbajme mend shume mire kur cmimi ishte me i larte se 5.000L per versionin 16GB ndersa tani kushton me pak se 700L versioni 32GB.

sa kushton memoria Sd card

Persa i perket shpejtesise me poshte te dhenat e plota:

  • Speed EVO+ 32GB: Read 95M/s Write 20MB/s = SDXC
  • Speed EVO+ 64GB: Read 100M/s Write 60MB/s = SDXC
  • Speed EVO+ 128GB: Read 100M/s Write 90MB/s = SDXC
  • Speed EVO+ 256GB: Read 100M/s Write 90MB/s = SDXC

Ndersa persa i perket memories te vertete:

  • 32GB = afërsisht 28GB-30GB
  • 64GB = afërsisht 58GB-60GB
  • 128GB = afërsisht 115GB-119GB
  • 256GB = afërsisht 230GB-238GB

Te gjitha produktet jane te certifikuara nga Samsung.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.