Lajmet e fundit

Sa kushton Galaxy M30s dhe kur do dali ne treg

Samsung Galaxy M30s doli vetëm disa ditë më parë në prezantimet e para, dhe gjithashtu zbuluam se ajo me siguri do të mundësohet nga një bateri super prej 6.000mAh. Sot ne jemi në gjendje ta vëzhgojmë atë edhe më në detaje falë render-ave të publikuara nga 91mobiles që tregojnë smartphone në ngjyrën e gradientit blu / jeshil. Por sa kushton Galaxy M30s dhe kur do dali ne treg?

Note 10 dhe Note 10+ ne Tirane – PREZANTIMI ZYRTAR

Dizajni përkon me atë që ishte në rrjet deri më tani: për këtë arsye ne gjejmë një sensor të pasme të gjurmëve të gishtërinjve, lidhësin e lidhjes audio 3,5 mm dhe një aparat fotografik treshe të integruar në trup pa zgjatje, në kundërshtim me atë që u gjet në prezantimet e mëparshme. Ky me siguri do të ishte një ndryshim i mirëpritur për të gjithë ata që e ndiqnin me interes këtë smartphone.

Skeda teknike e Galaxy M30s

Galaxy M30s duhet të jetë i pajisur me një ekran 6.4 “me FullHD +, SoC Exynos 9610 ose 9611, RAM 4 / 6GB të RAM, 64/128 GB memorie të brendshme, një kamerë kryesore 48 MegaPixel, një dytë kamera e gjerë 8 MP dhe një kamerë e tretë prej 5 MP për zbulimin e thellësisë.

Note 10 dhe Note 10+ ne Tirane – PREZANTIMI ZYRTAR

sa kushton galaxy m30s

Sa kushton Galaxy M30s?

Çmimi i Galaxy M30s do jete rreth 300€ ne fillim, por si gjithmone celularet samsung çvalutohen shume shpejt, keshte qe keshilla jone eshte ajo qe ta blini vetem kur cmimi te ulet rreth vleres te €200.

Kur do dali ne treg?

Prezantimi duhet të jetë i afërt, dhe ka të ngjarë që marketingu të fillojë nga India.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do tĂ« bĂ«het publike. Fushat e domosdoshme janĂ« shĂ«nuar me njĂ« *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.