render google pixel xl 2
Lajmet e fundit

RENDER Pixel XL 2, dalin imazhet e para mbi celularin e Google • ose.al

Foto Render Pixel XL 2:

Google Pixel XL eshte celulari i pare me firmen e “Google”. Nje super dispozitiv me karakteristika teknike shume te larta. Natyrisht me Android puro 100 % fabrike direkt nga Google. Per fat te keq ky celular u shit vetem ne Amerike. Pritet qe te nise prodhimi, se shpejti, i Google Pixel XL 2. Shpresa eshte qe ky i fundit te prodhohet per tu shitur edhe ne Europe.

Me siguri çmimi i telefonit te Google eshte i larte thuajse sa ai i Galaxy S8 dhe iPhone 7. Por gjithashtu specifikat teknike jane te mrekullueshme, dhe estitika e papare.

Se fundmi kane dale disa foto render me imazhet e para se si mund te jete Google Pixel XL 2:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.