razer phone tortura
Celulare Lajmet e fundit

[Tortura JerryRigEverything] Razer Phone dhe prova e rezistences fizike!

Razer Phone tortura e kanalit JerryRigEverything dhe duart e mister Zack Nelson, krijuesi te tij, jane prova e rradhes.

Prova “torturuese” per rezistencen e smartphoneve ne kanalin JerryRigEverything konsiderohet si ajo me kualifikuesja dhe me e renda. Objektivi i saj eshte te testoje se si i reziston dispozitivi fizikisht gervishtjeve, zjarrit apo dhe perthyerjeve te fuqishme.

Le te shohim nese Razer Phone e kalon me sukses kete prove, dhe a ja vlen te shpenzosh ato fonde per nje celular te tille.

Razer Phone tortura JerryRigEverything:

ose.al – shtepia e teknologjise

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.