LG Q6-Q6 LG-detaje-spektakel-karakteristika-foto
Celulare Lajmet e fundit

Q6 LG: edhe pak ditë na ndajnë nga prezantimi

Nuk ndalen thashethemet e përhapura në javët e fundit në lidhje me versionin ‘mini’  të LG G6.  Fillimisht ishte Techno Buffalo që e përmendi atë në fund të prillit, dhe dy muaj pas Evan Blass vërtetoi hipotezën duke shtuar emrin e modelit, Q6 LG . #LGBarbeQ është slogan-i i zgjedhur!

Ky emër u konfirmua. Poshtë është ftesa për një ngjarje që LG do mbajë më 11 korrik në Poloni. LG Q6 mund të ketë një ekran 5.4″, 3GB RAM dhe kamera prej 13 MP.

Lexo edhe: LG Q6: ja kush është vëllai i vogël i LG G6

©ose.al • Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.