prezantimi iphone 8
Lajmet e fundit

Prezantimi IPHONE 8: ja ku ta ndiqni ne LIVE STREAMING | ose.al

Prezantimi iPhone 8, live:

Ai eshte dispozitivi i pervjetorit te 10 te Apple qe nga debuitimi i iPhone 2G. Ne Apple Park ne teatrin “Steve Jobs” do te mbahet nje nga eventet me te medha te vitit 2017, ku priten te prezantohen tre dispozitive iPhone te ndryshem (iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X/E).

Per te ndjekur drejtepersedrejti prezantimin e iPhone 8 nga Tim Cook klikoni ne linkun e meposhtem:

LIVE STREAMING NGA APPLE PARK NE TEATRIN “STEVE JOBS”

Ka disa limite per parjen live te ketij eventi dhe jane si te meposhtmet:

  • Nese do ta shohesh nga nje dispozitiv iOS atehere duhet ta hapesh me Safari dhe duhet te kesh iOS 7.0 e siper
  • Nese do ta shohesh nga MAC te duhet Safari 6.0.5 e siper ose ne OS X / MacOS v10.8.5 e siper
  • Nese do ta shohesh nga PC Windows te duhet ta hapesh me Microsoft Edge ne Windows 10

Persa i perket te rejave te fundit:

Deri me tani çdo foto, render apo informacion qe ka rrjedhur mbi karakteristikat e iPhone 8, e ka nxjerre ate ne tre ngjyra: i Bardhe, i Zi, Ari. Por kemi siguruar nje video e cila tregon qartazi iPhone 8 ne nje ngjyre te kuqe te erret me kornize paksa te bardhe.

Video eshte hedhur ne rrjet nga nje i infiltruar ne qendern e Apple ne Guangzhou, i cili ka filmuar iPhone 8. Mendojme qe video ne fjale eshte 100% reale per iPhone 8 e kuq.

Ja çfarë duhet të presim nga prezantimi i sotëm:

  • iPhone X Edition
  • iPhone 8
  • iPhone 8+
  • Apple Watch Series 3
  • Apple TV (2017)
  • iPod Touch (7h generation)

Video Apple iPhone 8:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=k3yoQuXgZPA” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

copyright ©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.