celularit essential logo
Lajmet e fundit

Me ne fund vjen data e prezantimit te celularit ” Essential ” | ose.al

Te rejat e fundit mbi smartphonin ” Essential “:

Samsung Galaxy S8  , iPhone 7 Plus dhe Google Pixel me sa duket se shpejti do te kene nje konkurent te ri. Behet fjale per smartphonin te ri te quajtur ” Essential “. Dispozitivi po krijohet nga kompania e re e Andy Rubin, babai i Android, dhe i cilesuar si inxhenieri informatik me i vleresuar i planetit.

Pas imazhit qe Andy Rubin publikoi ne profilin e tij:

Vjen dhe Twitti i pare ne historine e celularit Essential:

Sic shihet, do te kete nje zbulim te rendesishem ne daten 30 Maj !

Per me teper Essential publikoi ne Twitter dhe nje imazh te ri:

Me shume mundesi behet fjale per smartphonin e shumepritur.

Presim azhronime….

©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.