Pixel 2 & Pixel 2 XL
Lajmet e fundit

PIXEL 2 & PIXEL 2 XL, zbulohet skeda teknike pak ore para prezantimit!

Pak ore perpara prezantimit dalin karakteristikat zyrtare te Google Pixel 2 & Pixel 2 XL:

pixel 2 & pixel 2 xl

Mund te shihet konfirmimi i procesorit SD835 dhe RAM 4 GB. Memoria ROM do te jete prej 64 GB ndersa GPU Adreno 540.

Ekrani nga ana tjeter do te jete prej 6.0′‘ per Pixel 2 XL ndersa teknologjia P-OLED me rezolucion 2880 x 1440. Bateria 3520 mAh dhe fotokamera kryesore 8 MP me hapje objektivi f/2.4.

Sistemi operativ Android Oreo 8.0. Ndersa konfirmohet mundesia e sensoreve te tipit “Edge Sense” te HTC U 11 te quajtur “advanced x-axis haptic sensor”.

Presim me padurim prezantimin dhe informacionet zyrtare!!😍😍😍

Foto Pixel 2 & Pixel 2 XL:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.