Oppo R13-klon-iPhone
Celulare Lajmet e fundit

OPPO R13: përgatituni për klonin perfekt të iPhone X

Oppo R13: Klonët kineze të celularëve Apple nuk përfaqësojnë një risi në një kuptim absolut dhe janë shpesh prodhuesit e vetëm që kopjojnë dizajnin e saj për të tërhequr konsumatorë të rinj.

Nga një kompani e njohur si Oppo, shumë popullore në Azi dhe e famshme në të kaluarën duke u përpjekur për të bërë smartphone me një dizajn unik dhe inovative, ne sigurisht nuk presim një klon iPhone X.

Emri duhet të jetë Oppo R13, dhe imazhet e para të dala në internet janë identike me iPhone X.

oppo R13

Nga kamera e pasme dhe i pashmangshmi ”gadishull” e cila është bërë për kamerën e përparme, Oppo R13 merr në mënyrë të qartë linjat e fundit Apple iPhone X. Ende nuk ka asnjë informacion mbi hardware, por merrni për të saktë se do të gjeni një Android. Duhet të presim disa javë për të zbuluar se çfarë fsheh në brëndësi ky smartphone i ri kinez.

 

ose.al -shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.