Celulare Lajmet e fundit

[SAMSUNG] Online fotot e Galaxy A8 (2018)

 

Mungon pak nga prezantimi e serisë Galaxy A që do të vijë këtë vit me modën e ekranit në format 18:9. Një konfirmim i ri i lançimit të afërt vjen me anë të një serie fotografish që duhet të paraqesin panelin e frontit të Samsung Galaxy A8.

Lexo edhe: Fotot e para të Samsung Galaxy A5

Duke u bazuar tek fotot kemi një pasqyrim të mëtejshëm mbi kornizat dhe formatin e këtij modeli, për shkak të imazheve të shpërndara në rrjet në orën e fundit.

 

Ekrani, me shumë mundësi do të jetë në format 18:9 me Infinity Display. Vështrojmë mungesën e një pulsanti fizik dhe sensori i gjurmëve të gishtave që është zhvendosur në pjesën e pasme të celularit.

samsung galaxy a8 (2018)

Prezantimi duhet të jetë afërsisht pas tre ose katër javë, një rast i mirë mund të paraqitet nga CES 2018, parashikuar nga data 9 dhe 12 janar.

A ju pëlqen fakti i Infinity Display tek të gjithë celularët SAMUNG?

ose.al – shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

3 thoughts on “[SAMSUNG] Online fotot e Galaxy A8 (2018)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.