Celulare Lajmet e fundit

Online fotot e Samsung Galaxy A5 (2018)

[sociallocker id=6461]

Duke pritur paraqitjen zyrtare të Samsung Galaxy A5 (2018), këto janë foto që na tregojnë disa nga mbulesat mbrojtëse të dizajnuara për atë smartphone dhe na lejojnë të vëzhgojmë se çfarë duket.

Lexo edhe: Celular Galaxy X “elastik”

Këto imazhe nuk janë gjë tjetër veçse konfirmime të disa nga thashethemeve që kan dalur në mënyrë të përsëritur gjatë disa javëve të fundit, duke filluar me prezencën e një ekrani të madhë me korniza të reduktuara, të paktën (të ngjashëm me ekranin Infinity të Samsung Galaxy S8).

Ndër tiparet e tjera të Samsung Galaxy A5 (2018) do të ketë një zhvendosje në pjesën e prapme të sensorit të gjurmëve të gishtit poshtë kamerës së pasme (kjo pozitë duhet të jetë më e rehatshme për përdoruesit sesa ajo e miratuar në modele të vitit 2018, dmth ngjitur kamerës).

A ju pëlqen ky dizajn i supozuar nga Samsung?

[/sociallocker]

ose.al – shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

8 thoughts on “Online fotot e Samsung Galaxy A5 (2018)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.