OnePlus 7 Pro
Celulare Lajmet e fundit

OnePlus 7 Pro – Shiko eventin LIVE

Shiko lancimin e OnePlus 7 dhe OnePlus 7 Pro nga rehatia e kolltukut tuaj.

OnePlus do të zbulojë gjeneratën e re te smartfonëve të saj sot. Kompania nga Shenzeni do te mbaje tre evente të njëkohshme në të gjithë botën në Londër, Nju Jork dhe Bangalore. Biletat e ofruara per keto evente jane shitur ne nje kohe te pabesueshme dhe brenda një periudhe të caktuar.

Mos u shqetësoni nëse keni humbur, sepse OnePlus do të jetë Live streaming ne prezantimin e tyre kryesor në kanalin e YouTube. Ju mund të shihni lancimin e serisë OnePlus 7 tek video e meposhtme:

OnePlus po trondit gjërat këtë vit. Për herë të parë në historinë (pa dyshim, të shkurtër) pesëvjeçare, kompania do të lancoje dy aparate në të se njëjtës seri OnePlus 7 Pro dhe OP7.

Deri më tani flitet se këtë vit, për herë të parë OnePlus do të prezantojë dy modele telefonash. Versioni “normal” OP7 dhe OP7 Pro. Çmimi i të parit pritet të jetë 600$ ndërsa i OnePlus 7 Pro 700$. Një lëvizje kjo e marrë nga Samsung, Apple apo Huawei.

Per me shume le te presim se me cfare OnePlus do te na surprizoje kete here dhe nderkohe hidhini nje sy artikullit rreth opinioneve rreth OnePlus 7 Pro  ne baze te leaks duke klikuar ketu.

Klevis
Student ne degën inxhinieri Kompjuterike, gjithmonë i fiksuar pas lajmeve te fundit rreth botës së teknologjisë. Dëshira për të informuar shqiptarët rreth këtyre lajmeve më bëri që të jem pjesë e ose.al.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.