[Tortura JerryRigEverything] OnePlus 6, prova e rezistences fizike!

0
237
views
razer phone tortura

OnePlus 6 tortura e kanalit JerryRigEverything dhe duart e mister Zack Nelson, krijuesi te tij, jane prova e rradhes. Prova “torturuese” per rezistencen e smartphoneve ne kanalin JerryRigEverything konsiderohet si ajo me kualifikuesja dhe me e renda. Objektivi i saj eshte te testoje se si i reziston dispozitivi fizikisht gervishtjeve, zjarrit apo dhe perthyerjeve te fuqishme. Le te shohim nese OnePlus 6 e kalon me sukses kete prove, dhe a ja vlen te shpenzosh ato fonde per nje celular te tille.

OnePlus 6 tortura JerryRigEverything:

ose.al – shtepia e teknologjise

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.