OnePlus 5-data-treg-spektakel
Celulare Lajmet e fundit

OnePlus 5: konfirmohet data e prezantimit

Lajmi duket të jetë konfirmuar nga Weibo në këto orë dhe konfirmon pothuajse çdo gjë që kemi thënë deri tani. Konferenca e prezantimit të OnePlus 5  do të mbahet më 15 qershor.

[ms_button style=”dark” link=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/oneplus-5-karakteristikat-cmimi/” size=”medium” shape=”rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”fa-search” icon_animation_type=”” border_width=”5″ class=”” id=””]OnePlus 5: karakteristikat dhe çmimi[/ms_button]

Konferenca do të mbahet në Shenzhen Bay Sports Center Stadium. Publiciteti, në të vërtetë, është vetëm imazhi i ftesës për konferencë dhe kjo tregon bashkëpunimin me DXO. Në këtë mënyrë përforcohet rëndësia e këtij bashkëpunimi dhe, sipas të gjitha gjasave, nxjerrë në pah përpjekjet e bëra për të siguruar imazhe të mira edhe gjatë natës.

OnePlus 5-data-treg-spektakel

Tek flyer gjejmë edhe frazën “soon fast not broken“, e vështirë për të interpretuar. Duket si ajo është atje aksidentalisht ose mund të tregoj OnePlus i ka dhënë shumë vëmendje realiziminit të smartphonit të ardhshëm.

Regjistrojmë gjithashtu disa deklarata të bëra nga Drejtori i Përgjithshëm i OnePlus, Pete Lau, i cili përgjigjet atyre që e pyetën se pse kompania prezanton një telefon vetëm.

Përgjigja ishte se, pasi kishte studiuar modelet e biznesit të kompanive të tjera të telefonisë, ka vlerësuar veçanërisht atë të Apple, një udhëheqës i cili fokuson gjithmon vëmendjen e tij në një model.

Ajo që mund të themi është që të presim më shumë lajme për të siguruar në daljen e OnePlus 5, telefoni më i pritur në këtë periudhë.

Një iniciativ interesante nga ana e One Plus është edhe mënyra e zgjedhjes së paketimit. Përmes internetit ato i kan kërkuar të gjithë përdoruesve të zgjedhin versionin e tyre të preferuar. Më poshtë edhe disa fotografi render se si mund të jetë kutia e celularit. Siç shikohet ngjyrat dominuese janë ato të logos: e bardha dhe e kuqja.

Ju cilin design preferoni?

©ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.