one plus 6 pritet
Lajmet e fundit

ONE PLUS 6 pritet te dale ne treg shume me heret se ç’mendonim • ose.al

Mendohej se kompania kineze One Plus hodhi ne treg pak muaj me pare smartphonin One Plus 5. Ky i fundit vazhdon te konsiderohet celulari me i shpejte ne bote, dhe gjithashtu smartphoni me i mire ne raportin çmim/kualitet.

Vitin e kaluar, pak muaj pasi doli ne treg One Plus 3, kompania kineze nxorri dhe versionin One Plus 3T i cili ishte shume me i permiresuar dhe performant.

Ndaj shume fansa te One Plus mendonin se edhe kesaj here, OP5 do te ndiqej nga nje version i ri One Plus 5T.

one plus 6 pritet

Por lajmet e fundit nuk e konfirmojne nje version te tille. One Plus nuk do te nxjerre versionin 5T brenda vitit 2017, kjo edhe per arsye te suksesit te jashtezakonshem te OP5.

Gjithesesi lajmi i mire eshte se perzantimi i flagshipit te ri One Plus 6 eshte pershpejtuar ne kohe. Ai pritet te zyrtarizohet ne muajte e pare te vitit 2018.

Akoma nuk dihet cilat do te jene ndryshimet dhe permiresimet kryesore. Ne pergjithesi mendohet se do te zmadhohet ekrani ne 6” dhe One Plus do te kaloje ne tipin “bezel-less“, pra pa korniza. Nese keto informacione jane korrekte, me siguri CEO i One Plus, mister Carl Pei do te nise fushaten e marketingut shume shpejt.

Jemi shume kurjoze te dime me shume 😍😍😍

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.