oneplus 6 lava red dhjete
Celulare Lajmet e fundit

ONE PLUS 6 do te vije dhe ne versionin e kuq

Diten e sotme One Plus prezantoi versionin e kuq te celularit OP6, aktualisht smartphone me i shpejte ne bote.
 
Ashtu siç pritej, OnePlus 6 Lava Red do të jetë i disponueshem me 8GB RAM dhe 128GB memorie ROM dhe do të kushtojë aq sa versionet Midnight Black dhe Silk White të telefonit që kanë të njëjtin konfigurim. OnePlus 6 Lava Red pra do te kushtoje rreth 629$ (569€) nga fabrika, duke u konfirmuar aktualisht smarthpone me i mire ne treg per raportin çmim / kualitet.
 

Foto One Plus 6 Lava Red:

 

[perditesim 26/04/2018]

Nje surprize e papritur per fansat e Marvel dhe OnePlus, celulari i rradhes OP6 qe do te prezantohet ne daten 16 Maj, do te vije dhe ne nje version te veçante.

Behet fjale per versionin e limituar “AVENGERS”, dedikuar filmit te fundit qe po “çmend” te apasionuarit: Avengers – Infinity War.

Video One Plus 6 Avengers:

Një tjetë foto sapo u zbulua mbi One Plus 6! Mendojmë se ky do jetë me të vërtetë design-i përfundimtar!

oneplus 6-fotorender

[One Plus 6: artikull i shkruar me 12 Prill]

One Plus po ben publicitet te papare per celularin e ardhshem. Sot ne faqen zyrtare publikuan nje imazh te pjeses mbrapa te OnePlus 6. Nga analiza e ketij imazhi, mendohet se OnePlus 6 do te ndryshoje material ndertimi duke kaluar tek qelqi. Ne tashme e dime se ne design OP 6 do te kete “gadishullin” e famshem ne pjesen e siperme.

Nga kjo foto, OP 6 duket me i gjere se paraardhesi i tij. 

Duke patur parasysh publicitetet e OnePlus per celularet paraardhes, jemi te sigurte qe shume shpejte do te kemi informacione te tjera mbi OP6.

one plus

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.