one plus
Celulare Lajmet e fundit

[FOTO] ONE PLUS publikon fotografine e rradhes per One Plus 6 !

Një tjetë foto sapo u zbulua mbi One Plus 6! Mendojmë se ky do jetë me të vërtetë design-i përfundimtar!

oneplus 6-fotorender

[One Plus 6: artikull i shkruar me 12 Prill]

One Plus po ben publicitet te papare per celularin e ardhshem. Sot ne faqen zyrtare publikuan nje imazh te pjeses mbrapa te OnePlus 6. Nga analiza e ketij imazhi, mendohet se OnePlus 6 do te ndryshoje material ndertimi duke kaluar tek qelqi. Ne tashme e dime se ne design OP 6 do te kete “gadishullin” e famshem ne pjesen e siperme.

Nga kjo foto, OP 6 duket me i gjere se paraardhesi i tij. 

Duke patur parasysh publicitetet e OnePlus per celularet paraardhes, jemi te sigurte qe shume shpejte do te kemi informacione te tjera mbi OP6.

one plus

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.