one plus 5t video origjinale
Lajmet e fundit

One Plus 5T video origjinale dhe fotografite e para reale!

One Plus 5T video origjinale e te cilit doli die online per here te pare, pak dite perapra presantimit te 16 nenotrit:

[ms_countdowns type=”circle” nowtime=”1510574947″ endtime=”2017-11-16 18:00″ day_field_text=”Days” hours_field_text=”Hours” minutes_field_text=”Minutes” seconds_field_text=”Seconds” fontcolor=”” backgroundcolor=”” google_fonts=”” class=”” id=”” circle_type_day_color=”#1abc9c” circle_type_hours_color=”#2980b9″ circle_type_minutes_color=”#8e44ad” circle_type_seconds_color=”#f39c12″]

Kompanite celulare dergojne telefonat e tyre tek “reviewers” (ose ekspertet e celulareve) me te mire te rrjetit disa dite perpara prezantimit te dispozitiveve.

Personi qe nxorri videon e One Plus 5T pak dite perpara prezantimit ishte pikerisht nje “reviewers”. Kemi te bejme pra me “unboxing” e pare te One Plus 5T.

One Plus 5T video origjinale:

[ms_youtube link=”https://www.youtube.com/watch?v=cNqVjjHXhOQ” width=”100%” height=”100%” mute=”no” autoplay=”no” loop=”yes” controls=”yes” class=”” id=””][/ms_youtube]

Per me teper i njejti person hodhi ne rrjet dhe disa fotografi origjinale te celularit, ne krahasim dhe me celulare te tjere, dhe sidomos te librit te te dhenave teknike. Hidhini nje sy 👇.

Foto One Plus 5T:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.