OnePlus 5 dual kamera horizontale
Celulare Lajmet e fundit

Kuriozitet: One Plus 5 me dual kamera horizontale

Kemi degjuar dhe pare shume thashetheme ne lidhje me super celularin e ri One Plus 5. Se fundmi, vete kompania kineze ne profilin e saj twitter theksoi se OP5 do te jete me “inteligjent” se OP3T. Kurioziteti i fundit vjen nga siti Weibo, ku paraqitet nje skice e One Plus 5. Bie ne sy një dual kamera horizontale, dhe jo vertikal sic mendohej deri sot.

[ms_button style=”dark” link=”https://ose.al/lajmet-e-fundit/oneplus-5-karakteristikat-cmimi/” size=”medium” shape=”rounded” shadow=”no” block=”no” target=”_blank” gradient=”no” color=”” text_color=”#ffffff” icon=”fa-search” icon_animation_type=”” border_width=”5″ class=”” id=””]OnePlus 5: karakteristikat dhe çmimi[/ms_button]

Imazhi gjithashtu tregon qe antenat do te vendosen ne kendin larte majtas dhe ne kendin poshte djathtas dispozitivit. Kjo do te perbente nje ndryshim ne raport me OP3T, ne te cilin antenat ndodhen ne dy linja te drejta ne pjesen e pasme.

OnePlus 5 fotokamera horizontale

Thashetheme te tjera kane te bejne me memrien RAM te celularit. Flitet qe mund te kete 6 ose 8 GB RAM, me 256 GB memorie disk. Mendohet gjithashtu qe materiali kryesor i ndertimit do te jete qeramika dhe xhami.

Mendohet se informacionet zyretare mbi kete dispozitiv do te nisin ne date 15 qershor. Ose.al do t’ju mbaje te informuar mbi c’do detaj qe ka te beje me te ashtuquajturin “FlagShip Killer”: vrasesi i gjiganteve.

©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

2 thoughts on “Kuriozitet: One Plus 5 me dual kamera horizontale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.