Celulare Lajmet e fundit

[OFERTA ONLINE] MEIZU PRO 7 me dopio ekran 😍😍😍

Oferta online nga Gearbest: Meizu 7 Pro për vetëm €250 😍😍

Gearbest MEIZU Pro 7 për vetëm $299.99


MEIZU Pro 7 5.2 inch 4G për vetëm $299.99

[Artikull i 28/11/2017]

Pasi u zyrtarizua data e prezantimit te smartphonit te ri Meizu 7 Pro, kompania kineze hodhi ne twitter nje fotografi te re: https://twitter.com/FlymeGlobal/status/887578214880563201 Nderkohe disa fotografi te tjera kane dale ne rrjet per shkak te “rrjedhjes se informacioneve” :   Vihet re dhe ne keto foto zyrtare se si Meizu sjell per here te pare ekranin dytesore te nje Smartphoni. Mund t’ju pelqeje ose jo estetikisht por dy gjera jane te sigurta. E para qe celulari do te kete çmim mesatarisht te ulet dhe skede teknike shume potente. E dyta eshte nje nga te paktet dispozitive qe sjellin diçka te re dhe te veçante. Ekrani dytesore e kthen Meizu Pro 7 ne nje celular karakteristik te paperseritshem, ashtu si HTC U 11 me funksionin e tij “Edge Sense”. Ndjekin azhornime….

.copyright © ose.al

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.