Lajmet e fundit PC

NoteBook 5 + NoteBook 3, Samsung prezanton laptop-et e rinj “ultra thin”

Samsung prezantoi tre laptopë të rinj me sistem operativ Windows dhe performancë shumë të mirë.

Samsung Notebook 5 me një ekran 15.6 ” FHD dhe një trup metalik.

Dy të tjerat janë modelet të Notebook 3, njëri me një ekran 14 ” dhe tjetri me 15.6″.

Karakteristikat teknike, përveç madhësise së ekraneve, janë thuajse të njëjta për të tre kompjuterat. Ndryshon dhe procesori, i cili mund të zgjidhet ndërmjet një procesori Intel 8 ose 7 të gjeneratës së fundit. Karakteristikat e plota janë në dispozicion më poshtë.

Skeda teknike e Notebook 3 dhe Notebook 5:

notebook 5

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.