instagram ne shqiperi ose.al
Lajmet e fundit

Miq, ndiqni OSE.AL edhe ne INSTAGRAM per keto arsye…..| ose.al

Ne  9 shkurt te ketij viti (2017) nisem projektin ambicioz te krijimit te portalit  www.ose.al

Te frymezuar nga pasioni per teknologjine dhe te shqetesuar per nivelin e ulet te informacionit shkencor/ekonomik mbi teknologjine ne Shqiperi, menduam te nisim kete aventure te re.

Shume thjeshte, misioni i ose.al eshte dhe do vazhdoje te jete arritja e tre ovjektiveve kryesore:

  1. Informimi i detajuar dhe profesional i perdoruesve mbi te gjithe dispozitivet elektronik te kohes.
  2. Asistenca telematike mbi problematikat e ndryshme teknologjike dhe ndihma per ti zgjidhur ato.
  3. Keshilla per te bere zgjedhjet dhe investimet e duhura ne boten e larmishme te teknologjise.

Me shume krenari mund te themi se te tre keto objektiva ofrohen sot e ne vazhdim totalisht FALAS per te gjithe!💛❤💙❤💜❣❣

Duam ta mbajme kete krenari duke ju sherbyer falas per shume gjate. Per t’ja arritur t’ju sherbejme pa asnje kosto eshte shume i rendesishem aktivizimi juaj i perditshem me komente, debate, pelqime, shperndarje dhe pse jo kritika, mendim ndryshe, kundershti dhe eksperience mbi tematikat interesante teknologjike te ose.al.

Ndaj ju ftojme sot, 7 muaj pas krijimit te portalit tone, te na ndiqni me dashamiresi edhe ne profilin INSTAGRAM ➡ ose.al ☑ https://www.instagram.com/ose.al/ 

Se shpejti, ose.al do te ofroje edhe shume sherbime te tjera ndaj……STAY TUNED ‼

copyright©ose.al

 

 

 

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.