moto g6 play
Celulare Lajmet e fundit

MOTO G6 PLAY fotografite e para te celularit te ri Motorola!

Celulari i ri nga Motorola pritet te jete Moto G6 Play. Mendohet se ky do te jete celulari me i lire i prodhuar nga kompania amerikane.

Se fundmi, ne faqen e famshme twitter @OnLeaks, jane publikuar disa fotografi qe mendohen te jene imazhet e para te Moto G6 Play.

Foto Moto G6 Play:

Jane zbuluar gjithashtu disa detaje mjaft interesante persa i perket skedes teknike:

– Ekran 5.7” HD me raport 16:9

– Proçesor SnapDragon 430

– Sensor shenje gishtash tek logo Motorola ne pjesen e pasme

– Fotokamera kryesore “single camera” me LED flash

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.