Celulare Lajmet e fundit

MI MIX 2S surpriza e rradhes nga Xiaomi ? ja foto e pare, totalisht pa korniza.

Xiaomi Mi Mix 2S

Dihet tashme qe kompania me ne forme e momentit eshte Xiaomi.

Aktualisht kryeson ne shitje dispozitivesh elektronik ne te gjithe boten. Flasim per te gjithe gamen e dispozitiveve elektronik, jo vetem smartphone. Gjithashtu ka nisur hapjet e dyqaneve te para zyrtare ne Europe. Ne muajin nentor u hap i pari ne Spanje dhe lajmet e fundit flasin per dyqanin e pare ne Itali se shpejti. Imagjinoni sa afer Shqiperise😍

Surpriza ne fakt vjen sidomos ne divizionin e smartphoneve. Xiaomi thuhet se po punon intensivisht per hedhjen ne treg te nje dispozitivi te ri me prejardhje nga Mi Mix 2.

Behet fjale per Xiaomi Mi Mix 2S, i cili do mendohet do te jete totalisht pa korniza. Ne rrjet po xhiron dhe foto e pare e ketij celulari me te vertete interesant. Ne foto shihet qe fotokamera e perparme eshte vendosur ne nje kend te vogel ne pjesen e siperme djathtas.

mi mix 2s

Si mendoni per design-in e Mi Mix 2S ne foton e mesiperme? Kliko ketu per te lexuar artikullin mbi versionin mbi Mi Mix 2 ne version qeramike.

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

4 thoughts on “MI MIX 2S surpriza e rradhes nga Xiaomi ? ja foto e pare, totalisht pa korniza.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.