mesazhe fallco ne whatsapp telegram
Lajmet e fundit

Mesazhe fallco ne WhatsApp [Guida në 🇦🇱]

Shumë biseda që hasni në rrjetet shoqërore janë të rreme dhe krijohen me aplikacione të rreme chat. Nëse dëshironi të bëni shaka me miqtë tuaj ose partnerët tuaj, ju mund të argëtoheni duke krijuar mesazhe fallco ne Whatsapp, Facebook, Instagram dhe më shumë. Ka aplikacione për të krijuar chat të rremë me të vërtetë të besueshëm dhe të studiuar në detaje: nëse jeni te interesuar pak më poshtë, do të gjeni një listë të aplikacioneve më të mira për Android dhe iPhone.

Shpesh këto aplikacione përdoren gjithashtu për të manipuluar njerëzit, veçanërisht për ata që kanë më pak përvojë, prandaj kini kujdes! Nëse ju kan dërguar foto chat, njoftoni detajet dhe kërkoni më shumë informacione për të siguruar me të vërtetë se është një bisedë e vërtetë dhe jo një e krijuar me këto aplikacione. Edhe nje here tjeter ju keshillojme qe te kini kujdes sepse ne rrjet gjeni shume mesazhe fallco ne Whatsapp ose aplikacione te tjera.

Mesazhe fallco ne WhatsApp: Fake Chat Conversations (Android)

Fake Chat Conversations është sot aplikacioni më i mirë për të krijuar mesazhe fallco ne WhatsApp, jo sepse është më i përshtatshmi, por sigurisht që është më i besueshmi. Në fakt, stili i bisedave përputhet në mënyrë të përkryer me atë të WhatsApp në detajet më të vogla. Falë këtij aplikacioni është e mundur edhe të dërgoni mesazhe zanore të rreme dhe të personalizoni disa detaje të bisedës, të tilla si statusi ose koha e dërgimit të mesazhit.

Fake Chat Conversations është në dispozicion falas në Play Store, por me disa reklama, te cila megjithatë mund të hiqen duke paguar vetëm 0.89€.

Shkarko falas aplikacionin WhatsFake

Mesazhe fallco ne WhatsApp: WhatsFake (Android dhe iOS)

Një tjetër aplikacion shumë bindës për Android është WhatsFake. Ky aplikacion është më i përshtatshëm se ai i përmendur në paragrafin e mëparshëm, pasi ju lejon të ndryshoni shumë parametra. Por është më pak e besueshme, sepse ndërfaqja e WhatsApp nuk përsëritet në përsosmëri, por mund të përdoren edhe ndërfaqet që u përkasin versioneve të vjetra të shërbimit të mesazheve.

Aplikacionin falas, si në versionin Android dhe iOS mund ta shkarkoni nga lidhjet që gjeni më poshtë. Do keni mundesine te dergoni mesazhet me shumë emoji dhe imazhet e profilit, mundësinë për të ndryshuar datën dhe kohën e dërgimit dhe marrjes së teksteve, dërgimin e skedarëve, fotove, videove dhe regjistrimeve audio. Këtu, kufiri i vetëm është imagjinata juaj.

Shkarko falas aplikacionin Whatsfake

WhatsFake Pretend Fake Chats
WhatsFake Pretend Fake Chats
Developer: Deway
Price: Free+

WhatsFake - Create Fake Chats
WhatsFake - Create Fake Chats
Developer: Deway
Price: Free+

Mesazhe fallco ne WhatsApp (por edhe Facebook) – Yazzy (Android)

E vlefshme vetëm për sistemet Android, por vlen edhe për kontekstin e aplikacioneve në Facebook në një mënyrë krejtësisht të lirë. Sapo të hapni aplikacionin, mund të zgjidhni shërbimin që do të lidhni. Këtu gjejmë jo vetëm Whatsapp, por edhe Status Facebook dhe Facebook Messenger, Telegram, si dhe Twitter. Këtu përsëri, realizmi luan një rol thelbësor, dhe garanton suksesin e shakase. Mund të futni të dhëna, por gjithashtu të dërgoni emoji, foto, video dhe regjistrime të të gjitha llojeve.

Shkarko falas aplikacionin Yazzy

Yazzy (Fake Conversations)
Yazzy (Fake Conversations)

Me poshte edhe shakaja 😂😜 qe krijuam dje me kete aplikacion. Sic mund ta shikoni screenshoti i meposhtem duket 100% real. E vetmja gje qe duhet te keni kujdes jane detajet, ne menyre qe fotografia juaj te duket sa me origjinale te jete e mundur.

  • Shikoni dy/tre here oraret e mesazheve, normalisht nuk mund te pergjigjeni ne ore 16.00 kur dikush ju shkruan ne oren 17.00
  • Nese kerkoni ti beni nje shaka shokeve, kopjo menyren se si ato shkruajne. Shikoni nese ato perdorin shume Emoji, perdorin shenjat e pikesimit etj.

mesazhe fallco ne whatsapp telegram1
Mesazh fallco ne WhatsApp / Telegram

Mesazhe fallco ne Instagram – InstaFake (Android dhe iOS)

Nese jeni duke kerkuar se si te krijoni mesazhe fallco ne Instagram, kemi aplikacionin InstaFake të shkëlqyeshëm, që ju lejon të krijoni një bisedë të rreme Instagram.

 

Mesazhe fallco ne Instagram – shkarko falas

E disponueshme falas për Android por edhe per iPhone dhe iPad mund ta shkrakoni më poshtë dhe siguron krijimin e një bisede të rreme të plotë me shumë kontakte imagjinare ose reale për të zbukuruar me biseda, emoji, video dhe foto. Me të vërtetë shumë realiste, miqtë tuaj do të mbeten të habitur.

Fake Chat (Direct Message)
Fake Chat (Direct Message)
Developer: Tiawy Studios
Price: Free

‎Fake Chat (Direct Message)
‎Fake Chat (Direct Message)

Sic ju shpjeguam edhe ne fillim te ketij artikulli shpesh këto aplikacione përdoren gjithashtu për të manipuluar njerëzit, veçanërisht për ata që kanë më pak përvojë, prandaj kini shume kujdes! Nëse ju keni marre foto ne chat, shikoni me vemendje te gjitha detajet dhe kërkoni më shumë informacione për të siguruar me të vërtetë se është një bisedë e vërtetë dhe jo një e krijuar me këto aplikacione. Edhe nje here tjeter ju keshillojme qe te kini kujdes sepse ne rrjet gjeni shume mesazhe fallco ne Whatsapp ose aplikacione te tjera.

©Shtepia e Teknologjise – 2019

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.