meizu 15 plus foto
Celulare Lajmet e fundit

MEIZU 15 PLUS live foto…..nuk e mendonim kaq te bukur!

[perditesim 31.01.2018]

Per here te pare sjellim per ju imazhet live te Meizu 15 Plus!! ….nuk e mendonim kaq te bukur:

meizu 15 plus

meizu 15 plus

 

[perditesim 29.01.2018]

Vijne dhe fotografite e para reale te Meizu 15 Plus. Shihet nje ekran me aspekt 18:9 dhe sistem “dual camera” ne pjesen e pasme. 

Sensoret fotografik shoqerohen nga nje tjeter sensor 10-LED flash dhe me shume mundesi nje sensor “autofocus”. Ekrani do te jete i harkuar afersisht ne pamje me ate te Galaxy S8. Ndersa supriza qendron tek sensori i shenjes se gishtave qe do jete ne pjesen e perparme poshte ekranit, ashtu si tek Honor View 10.

Foto Meizu 15 Plus:

meizu 15 plus foto

Vemendje e veçante i duhet kushtuar tashme edhe kompanise kineze Meizu e cila ka krijuar disa nga smartphonet me kureshtar te vitit 2017. Gjate vitit 2018 do te jete 15 vjetori i krijimit te kompanise. Njohim dhe projektin e saj per kete event: Meizu 15 Plus foto render eshte publikuar diten e sotme per te dhene idene e design te ketij celulari.

Sipas te dhenave te fundit, mendohet se dispozitivi do te kete nje ekrane totalisht pa korniza ne anet e tij dhe ne pjesen e poshtme. Nderkohe qe ne pjesen e siperme do te kete nje kornize shume te holle.

Meizu 15 Plus Foto:

MEIZU 15 PLUS foto MEIZU 15 PLUS foto

 Persa i perket karakteristikave teknike, deri tani dihet semi-zyrtarisht qe ky celular do te jete i pajisur me proçesor SnapDragon 845 ose Exynos 8895 dhe do te kete nje çmim fabrike rreth 560 $.

Sipas informacioneve te marra nga mister Jack Wond, krijuesi i kompanise, celulari do te nise shitjet ne muajin Mars.

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.