mbi google pixel xl 2
Lajmet e fundit

INVESTIGIM: ja çfare zbuluam mbi Google Pixel XL 2: thjeshte gjeniale! • ose.al

 

Perveç publicitetit ne Boston dhe ne video YouTube, per te cilin ju folem ne kete artikull, Google ka bere nje publicitet kryeveper! Dhe ne beme nje investigim mbi Google Pixel XL 2.

Google sot hapi online kete faqe internet: MaDeby.google.com

Faqja vete nuk eshte se ofron shume detaje mbi eventin e 4 Tetorit ose prezantimint e Pixel XL 2. Eshte vetem nje version i animuar i kartonit publicitar te vendosur ne Boston.

Por kodi i programimit te faqes fshihte diçka interesante. Ne te fshihej kjo fotografi mjaft interesante qe shihet me poshte:

mbi google pixel xl 2

Jemi te sigurte qe kjo fotografi eshte kryer me Google Pixel XL 2 🙂🙂🙂🙂

Por dime qe çdo fotografi e karikuar ne internet, ne fshehtesi shpesh mban nje kod EXIF qe tregon prejardhjen dhe kohen e kryerjes se fotos.🤔🤔🤔🤔

Duke analizuar kodin EXIF te imazhit te mesiperm doli ky rezultat:

mbi google pixel xl 2

Pra shihet qe ai qe ka kryer foton eshte “Google”, por tek modeli i fotokameres shkruhet “Not that easy ;)” …pra “jo kaq e lehte ;)” !!!! 😤😤😤😤

Faleminderit Gogle per “trollin” 😂😂😂😂

Mos do te thote fotoja qe ne daten 4 Tetor Google do te shperndaje çokollata te vogla per te gjithe???? 😜😜😜😜

copyright©ose.al

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.