Maze Alpha X-foto-ekrani
Celulare Lajmet e fundit

Maze Alpha X: mund ta porosisni për vetëm €…

Kishim dëgjuar në fillim të tetorit për Maze Alpha X, versioni kompakt i Maze Alpha nga shoqëria kineze. E pra, siç është premtuar, celulari është gati të vihet në treg dhe këtë javë është e mundur të blihet në Gearbest me një çmim prej 211€. Oferta është e vlefshme nga data e sotme deri më 29 Gusht. Klikoni tek ikona e Gearbest për tu drejtuar direkt tek faqja e ofertës 🔝🔝🔝🔝🔝. gearbest

Maze Mobile ka qenë në konkurrencë të vazhdueshme me vetveten, duke bërë përmirësime përmes modeleve të saj të smartphone-ve, sidomos MAZE Alpha X. Dhe me zbritjet e janarit, Maze Alpha X eshte me interesante.

Alpha X është përditësuar për të marrë përparësinë e plotë të ekranit 18:9. Me avantazhin e ekranit kemi një përvojë më të mirë shikimi. Ajo tregon më shumë përmbajtje vertikalisht, kështu që përdoruesit shohin më shumë një faqe ose imazhe në të njëjtën kohë, pa lëvizur.

Ju kujtojmë se Maze Alpha X ofron një dizajn elegant dhe specifikime teknike që janë veçanërisht interesante, sidomos duke pasur parasysh çmimin me të cilin do të shitet.

Maze Alpha X-foto

 

Lexo edhe: Maze Alpha

Karakteristikat teknike të Maze Alpha X

  • Ekrani: 6″ Full HD LG HDD + 2160×1080 pixel 2.5D ekran
  • Raporti 18:9, ekran/trup 89.6%
  • Gorilla Glass 5
  • RAM: 6GB LPDDR4X
  • Memorie të brendshme 64 / 128GB
  • Bateria nga 3900mAh
  • CPU: MediaTek Helio P25
  • Kamera e pasme: Sony IMX258 13MP
  • Kamera e Parë: Sony IMX219 8MP

Çfarë mendoni mbi këtë celular? Do ju pëlqente ta blenit? Kliko këtu nëse je i interesuar 😉

ose.al – Shtëpia e teknologjisë

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.