Celulare Lajmet e fundit

Maze Alpha X zbulohet ne nje video promocionale me design interesant.

Maze Alpha X eshte celulari i ri i kompanise “low cost” te smartphoneve. Ai do te jete i pari celulari i Maze Alpha me ekran ne raport 18:9 dhe design modern.

Natyrisht karakteristikat teknike jane mjaft te kenaqshme. Modeli i ri do te kete nje RAM prej 6 GB dhe ROM prej 128 GB, dhe do te vihet ne jete nga procesori MediaTek Helio P25.

maze alpha x zbulohet

Nuk mbetet pas edhe ana fotografike. Celulari do te kete nje sensor Sony IMX258 prej 13 MP ne pjesen e pasme. Ndersa bateria pritet te jete mese e kenaqshme me kapacitetin prej 3900mAh.

Surpriza kryesore ka te beje me çmimin. Tashme Maze Alpha na ka mesuar me çmimet e saj te lira per celulare me karakteristika mjaft intersante. Ne fakt, edhe ky Maze Alpha X do te kushtoje nga fabrika rreth 280 $.

Maze Alpha X zbulohet ne video:

Andi
Interesi për teknologjinë futuriste dhe ndikimin real që kjo e fundit mund të ketë mbi jeten e njeriut, më ka shtyrë të bëhem pjese e "ose.al - Shtëpia e Teknologjisë". Objektivi është të ndaj informacionet dhe njohuritë e detajuara mbi botën mobile, tablet, tv, personal pc etj. Teknologjia dhe shkenca janë besimet e mia.

One thought on “Maze Alpha X zbulohet ne nje video promocionale me design interesant.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.