Lojrat e fundit per PS4 xbox nintendo pc 3DS
Lajmet e fundit

[MAJ 2019] Lojrat e fundit per PS4, Xbox One, Switch dhe PC

Maji erdhi dhe pasi kemi kaluar një Prill shumë të nxehtë falë inovacioneve të shumta të paraqitura nga shtepite e lojrave online, tani është koha për të gjetur se cilat tituj do të dalin gjatë këtij muaj. Më poshtë lista e plotë me lojrat e fundit per PS4, Xbox One, Switch dhe PC.

LEXO EDHE: Top 3 celularet me te mire poshte 100€

Por le të mos ndalemi më tej dhe këtu është lista e plotë:

Lojrat e fundit per PS4 / PC / XBOX ONE etj

Maji  është një muaj veçanërisht emocionues për përdoruesit e PlayStation 4. Ne raportojmë ardhjen e Sniper ELITE V2. Vera  do mabroj me lajme të mëdhaja.

Lojrat e fundit ne PS4

2 Maj: Giga Wrecker Alt.
7 Maj: Shakedown: Hawaii
9 Maj: Life is Strange 2: Episodio 3 – Wastelands
14 Maj: Sniper Elite V2 Remastered, A Plague Tale: Innocence, RAGE 2
16 Maj: Castlevania Anniversary Collection
21 Maj: Observation, Everybody’s Golf VR, Slay the Spire, Team Sonic Racing
28 Maj: Blood & Truth, Layers of Fear 2, Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Lojrat e fundit ne Xbox One

2 Maj: Giga Wrecker Alt.
3 Maj: SNK 40th Anniversary Collection
9 Maj: Life is Strange 2: Episodio 3 – Wastelands
14 Maj: Sniper Elite V2 Remastered, A Plague Tale: Innocence, RAGE 2
16 Maj: Castlevania Anniversary Collection
21 Maj: Observation, Team Sonic Racing
28 Maj: Layers of Fear 2, Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Lojrat e fundit ne Nintendo Switch

1 Maj: Table Top Racing: World Tour
2 Maj: Giga Wrecker Alt., The Swords of Ditto
7 Maj: Shakedown: Hawaii
10 Maj: Saints Row: The Third – The Full Package
14 Maj: Sniper Elite V2 Remastered, Redout
16 Maj: Castlevania Anniversary Collection
21 Maj: Assassin’s Creed III Remastered, Team Sonic Racing, Resident Evil 4 HD Remaster, Resident Evil, Resident Evil 0
23 Maj: TT Isle of Man: Ride on the Edge
29 Maj: Among the Sleep: Enhanced Edition

Lojrat e fundit ne PC

2 Maj: Close to the Sun (Epic Game Store)
7 Maj: Shakedown: Hawaii
9 Maj: Life is Strange 2: Episodio 3 – Wastelands, Yakuza Kiwami 2
14 Maj: Sniper Elite V2 Remastered, A Plague Tale: Innocence, RAGE 2
16 Maj: Castlevania Anniversary Collection
21 Maj: Team Sonic Racing
23 Maj: Total War: Three Kingdoms, Pathologic 2
28 Maj: Layers of Fear 2, Kingdom Come: Deliverance Royal Edition
29 Maj: Assetto Corsa Competizione
30 Maj: Conan Unconquered

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.