GFXBench One Plus 5-celulari-dy-fotokamera-ekrani
Lajmet e fundit

LiveBlog: Prezantimi i One Plus 5

Per herë të parë në Shqipëri ose.al sjell për të gjithë Live Blog-un… ndjekim të gjithë nga afër prezantimin e One Plus 5 direkt me komentet dhe lajmet e fundit. Faqja axhornohet ne menyre automatike.

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

One thought on “LiveBlog: Prezantimi i One Plus 5

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.