foto samsung galaxy s9 plus-cover (1)
Lajmet e fundit

[LIVE TEST] Bateria e Samsung Galaxy S9 Plus

Live test i celularit 📱📱 më të fundit Samsung të futur në tregun Shqiptar. Jemi këtu për të testuar sesi është bateria e Samsung Galaxy S9 Plus bashkë me ju. Kemi pritur pak më shumë se dy javë dhe një numër të konsiderueshëm ciklesh ngarkimi për të qënë sa më të saktë. 

Një falenderim të veçantë për NewMedia dhe Samsung Albania

 

Albani
I diplomuar në Inxhinieri në Itali, kam si pasion teknologjinë mobile duke u fokusuar më shumë te akserorët nga më të ndryshmit. Më pëlqen të shkruaj mbi informacionet e reja të botës teknologjike dhe prandaj krijova "ose.al - Shtëpia e teknologjisë".
http://www.ose.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.